Telefon
WhatsApp

Ankara Teslimat Bölgeleri


ANKARA TESLİMAT BİLGİLERİ

1.     Aşağıdaki bilgilerden anlaşılacağı gibi Ankara  il merkezindeki bölgelere siparişiniz aynı gün elden kurye ile teslim edilmekte veya aynı gün kargoya verilmektedir.

2.     Aynı gün teslimler; Aşağıda aynı gün teslim olarak belirtilen bölgelere, Saat 14.00’ye kadar verilen siparişler aynı gün Saat 18.00’e kadar, Saat 14.00’den sonra verilen siparişler ertesi gün Saat 18.00’e kadar kurye ile elden teslim edilmektedir. Pazar günleri teslim yapılmamaktadır.

3.     Aynı gün kargo; Aşağıda kargo ile teslim olarak belirtilen bölgelere, Hafta içi 16.30 kadar verilen siparişler o gün Yurtiçi kargoya verilir. Yurtiçi kargo, bölgelere göre 1-3 iş günü arasında teslimatı yapılmaktadır.

Cumartesi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi saat 14:00 sonrası ve Pazar günü vereceğiniz siparişler Pazartesi günü kargoya verilir.

4.     Kurye veya kargo ile yapılacak teslimler ücretsiz olup firmamız tarafından karşılanmaktadır.

 

Altındağ 

Adıncık - Baraj - Gicik - Karacaören - Karapürçek - Kavaklı - Peçenek - Tatlar ve Yıldıztepe Mahallelerine kargo ile gönderim yapılmakta bu mahalleler dışında kalan mahallelere günlük teslimat yapılmaktadır.

Keçiören

Hisar- Kafkas - Kösrelik - Sarıbeyler - Yeşilöz - Yeşiltepe ve Yükseltepe Mahallelerine kargo ile gönderim yapılmakta bu mahalleler dışında kalan mahallelere günlük teslimat yapılmaktadır.

Çankaya

Akarlar - Çavuşlu- Karahasanlı - Karapınar - Karataş - Kömürcü - Orta İmrahor - Tohumlar – Yakupabdal – Yayla ve Yeşilkent  Mahallelerine kargo ile gönderim yapılmakta bu mahalleler dışında kalan mahallelere günlük teslimat yapılmaktadır.

Yenimahalle

Karacakaya- Memlik - Susuz - Yakacık- Yuvaköy ve Kuzey Yıldızı Mahallelerine kargo ile gönderim yapılmakta bu mahalleler dışında kalan mahallelere günlük teslimat yapılmaktadır.

Etimesgut

Atakent - Şeyh Şamil - Süvari - Tunahan - Yapracık- Yavuz Selim ve Yeşilova Mahallelerine kargo ile gönderim yapılmakta bu mahalleler dışında kalan mahallelere günlük teslimat yapılmaktadır.

Mamak

Araplar - Bayındır - Bostancık - Dostlar - Ekin - Gökçeyurt - Karşıyaka - Kıbrıs - Kızılca - Köstence -

Küçük Kayaş - Kusunlar - Lalahan - Ortaköy - Ptt Evleri - Şahap Gürler - Tepecik - Üreğil

- Yeni Bayındır - Yeşilbayır - Yukarı İmrohor- Kutludüğün ve Zirvekent

 Mahallelerine kargo ile gönderim yapılmakta bu mahalleler dışında kalan mahallelere günlük teslimat yapılmaktadır.


Sincan

Gölbaşı

Pursaklar

Akyurt

Kazan

Nallıhan

Evren

Bu ilçelere kargo ile gönderim yapılmaktadır. Günlük teslimat yapılmamaktadır.