Telefon
WhatsApp

İstanbul Teslimat Bölgeleri

 

İSTANBUL TESLİMAT BİLGİLERİ

1.     Aşağıdaki bilgilerden anlaşılacağı gibi İstanbul  il merkezindeki bölgelere siparişiniz aynı gün elden kurye ile teslim edilmekte veya aynı gün kargoya verilmektedir.

2.     Aynı gün teslimler; Aşağıda aynı gün teslim olarak belirtilen bölgelere, Saat 12.00’ye kadar verilen siparişler aynı gün Saat 18.00’e kadar, Saat 12.00’den sonra verilen siparişler ertesi gün Saat 18.00’e kadar kurye ile elden teslim edilmektedir. Pazar günleri teslim yapılmamaktadır.

3.     Aynı gün kargo; Aşağıda kargo ile teslim olarak belirtilen bölgelere ,Hafta içi 16.30 kadar verilen siparişler o gün Yurtiçi kargoya verilir. Yurtiçi kargo, bölgelere göre 1 ila 3 gün arasında teslimatı yapılmaktadır.

Cumartesi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi saat 14:00 sonrası ve Pazar günü vereceğiniz siparişler Pazartesi günü kargoya verilir.

4.     Kurye veya kargo ile yapılacak teslimler ücretsiz olup firmamız tarafından karşılanmaktadır.

 

 

Ataşehir-Avcılar-Bağcılar-Bahçelievler-Bakırköy-Bayrampaşa-Beşiktaş-Beylikdüzü-Beyoğlu-Esenler-Fatih - Gaziosmanpaşa –Güngören- Kadıköy- Kağıthane- Kartal- Küçükçekmece- Şişli- Ümraniye- Üsküdar-

Bu ilçelerin tüm mahallelerine günlük teslimat yapılmaktadır.


 

 

Beykoz

Anadolu Hisarı- Kanlıca- Kavacık ve Rüzgarlıbahçe Mahallelerine günlük teslimat yapılmakta bu mahalleler dışında kalan mahallelere kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Çekmeköy

Çamlık- Mehmet Akif- Merkez ve Mimar Sinan Mahallelerine günlük teslimat yapılmakta bu mahalleler dışında kalan mahallelere kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Maltepe

Başbüyükbaşı Mahallesine kargo ile gönderim yapılmakta bu mahalle dışında kalan mahallelere günlük teslimat yapılmaktadır.

Pendik

Ballıca-Çamlık- Emirli ve Ertuğrul Gazi Mahallelerine kargo ile gönderim yapılmakta bu mahalleler dışında kalan mahallelere günlük teslimat yapılmaktadır.

Sancaktepe

Hilal ve Paşaköy  Mahallelerine günlük teslimat yapılmakta bu mahalleler dışında kalan mahallelere kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Sultanbeyli

Battalgazi ve Mimar Sinan Mahallelerine kargo ile gönderim yapılmakta bu mahalleler dışında kalan mahallelere günlük teslimat yapılmaktadır.

Tuzla

Aydıntepe-Cami- Evliya Çelebi- İçmeler- İstasyon- Postane ve Yayla Mahallelerine günlük teslimat yapılmakta bu mahalleler dışında kalan mahallelere kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Sultanbeyli

Battalgazi ve Mimar Sinan Mahallelerine kargo ile gönderim yapılmakta bu mahalleler dışında kalan mahallelere günlük teslimat yapılmaktadır.

Başakşehir

Altınşehir - Güvercintepe - Kayabaşı – Şahintepe ve Şamlar Mahallelerine kargo ile gönderim yapılmakta bu mahalleler dışında kalan mahallelere günlük teslimat yapılmaktadır.

Büyükçekmece

19 Mayıs - Alkent 2000 - Atatürk –Cumhuriyet- Dızdarıye ve Pınartepe mahallelerine Mahallelerine kargo ile gönderim yapılmakta bu mahalleler dışında kalan mahallelere günlük teslimat yapılmaktadır..

Esenyurt

Kapadık Mahallesine kargo ile gönderim yapılmakta bu mahalle dışında kalan mahallelere günlük teslimat yapılmaktadır.

Eyüp

Ağaçlı - Akpınar - Çiftalan - Göktürk Merkez - Işıklar - İhsaniye - Mimarsinan - Mithatpaşa - Odayeri ve Pirinççi Mahallelerine kargo ile gönderim yapılmakta bu mahalleler dışında kalan mahallelere günlük teslimat yapılmaktadır.

Sarıyer

Bahçeköy Merkez -Bahçeköy Yeni - Büyükdere - Cumhuriyet - Çamlıtepe- Çayırbaşı - Demirci - Garipçe - Gümüşdere - Kazım Karabekir Paşa- Kemer- Kısırkaya - Kireçburnu - Kocataş - Kumköy - Maden - Merkez - Rumeli Kavağı - Rumelifeneri - Uskumruköy - Yeni  ve Zekeriyaköy Mahallelerine kargo ile gönderim yapılmakta bu mahalleler dışında kalan mahallelere günlük teslimat yapılmaktadır.

Sultangazi

Eski Habipler- Habipler ve Yayla Mahallelerine kargo ile gönderim yapılmakta bu mahalleler dışında kalan mahallelere günlük teslimat yapılmaktadır.


Adalar-Arnavutköy-Çatalca-silivri- Şile

Bu ilçelere kargo ile gönderim yapılmaktadır. Günlük teslimat yapılmamaktadır.