Telefon
WhatsApp

İzmir Teslimat Bölgeleri

İZMİR-MANİSA-BURSA TESLİMAT BİLGİLERİ

1.     Aşağıdaki bilgilerden anlaşılacağı gibi İzmir,Manisa,Bursa  il merkezlerindeki bölgelere siparişiniz aynı gün elden kurye ile teslim edilmekte veya aynı gün kargoya verilmektedir.

2.     Aynı gün teslimler; Aşağıda aynı gün teslim olarak belirtilen bölgelere, Saat 12.00’ye kadar verilen siparişler aynı gün Saat 18.00’e kadar, Saat 12.00’den sonra verilen siparişler ertesi gün Saat 18.00’e kadar kurye ile elden teslim edilmektedir. Pazar günleri teslim yapılmamaktadır.

3.     Aynı gün kargo; Aşağıda kargo ile teslim olarak belirtilen bölgelere, Hafta içi 16.30 kadar verilen siparişler o gün Yurtiçi kargoya verilir. Yurtiçi kargo, bölgelere göre 1 ila 3 gün arasında teslimatı yapılmaktadır.

Cumartesi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi saat 14:00 sonrası ve Pazar günü vereceğiniz siparişler Pazartesi günü kargoya verilir.

4.     Kurye veya kargo ile yapılacak teslimler ücretsiz olup firmamız tarafından karşılanmaktadır.

İZMİR- Balçova- Bayraklı - Çiğli- Gaziemir –Karşıyaka- Konak- Narlıdere

Bu ilçelerin tüm mahallelerine günlük teslimat yapılmaktadır.

 

 

İZMİR

Bornova

Beşyol - Çamiçi - Çiçekli – Eğridere- Karaçam - Kayadibi - Kurudere - Laka - Sarnıçköy - Yakaköy Mahallelerine kargo ile gönderim yapılmakta bu mahalleler dışında kalan mahallelere günlük teslimat yapılmaktadır.

İZMİR

Buca

 

Belenbaşı - Doğancılar - Karacaağaç - Kırıklar -29 Ekim- Kaynaklar Merkez Mahallelerine kargo ile gönderim yapılmakta bu mahalleler dışında kalan mahallelere günlük teslimat yapılmaktadır.

İZMİR Karabağlar

Kavacık - Tırazlı Mahallelerine kargo ile gönderim yapılmakta bu mahalle dışında kalan mahallelere günlük teslimat yapılmaktadır.

İZMİR Kemalpaşa

Atatürk - İstiklal - Kemalpaşa OSB- Mehmet Akif Ersoy - Sekiz Eylül -Mahallelerine günlük teslimat yapılmakta bu mahalleler dışında kalan mahallelere kargo ile gönderim yapılmaktadır.

İZMİR Menderes

Kısık - Ata – Cüneytbey- Gazipaşa - Gölcükler - Görece Cumhuriyet - Hürriyet - Kasımpaşa - Kemalpaşa - Mithatpaşa mahallelerine günlük teslimat yapılmakta bu mahalleler dışında kalan mahallelere kargo ile gönderim yapılmaktadır.

İZMİR Menemen

29 Ekim -30 Ağustos -9 Eylül - Cumhuriyet - Esatpaşa – Gaybi- Gazi - Gölcük - İncirli Pınar - Irmak - İsmet İnönü - İstiklal - Kasımpaşa - Seydinnasrullah - Tülbentli - Uğur Mumcu - Zafer - Zeytinlik -mahallelerine günlük teslimat yapılmakta bu mahalleler dışında kalan mahallelere kargo ile gönderim yapılmaktadır.

MANİSA Şehzadeler

1. Anafartalar -2. Anafartalar - Adakale - Adnan Menderes - Ahmet Bedevi - Akıncılar - Akpınar - Alaybey - Arda - Çarşı - Dere - Dilşikar - Dinçer - Ege - Gediz - Göktaşlı - İbrahimçelebi - İshakçelebı - Kocatepe - Kuşlubahçe -Mimar Sinan - Nişancıpaşa - Nurlupınar - Peker - Sakarya - Saruhan - Şehitler - Tunca - Utku - Yarhasanlar Mahallelerine günlük teslimat yapılmakta bu mahalleler dışında kalan mahallelere kargo ile gönderim yapılmaktadır.

MANİSA Yunusemre

50. Yıl -75. Yıl - Akmescit - Atatürk - Ayni Ali - Cumhuriyet - Fatih - Güzelyurt - Hafsa Sultan - Kaynak - Keçili Köy - Keçiliköy OSB Kuyualan - Lalapaşa - Laleli - Mareşal Fevzi Çakmak - Merkez Efendi - Mesir - Mutlu - Tevfikiye - Topçuasım - Uncubozköy - Yeni Mahalle mahallelerine günlük teslimat yapılmakta bu mahalleler dışında kalan mahallelere kargo ile gönderim yapılmaktadır.

 

 


 

BURSA TESLİMAT BİLGİLERİ


BURSA

Yıldırım

 

BALABAN- CUMALIKIZIK- DEĞİRMENÖNÜ-DEĞİRMENÖNÜ-FİDYEKIZIK HAMAMLIKIZIK-İSABEY -SAMANLI mahallelerine kargo ile gönderim yapılmakta bu mahalleler dışında kalan mahallelere günlük teslimat yapılmaktadır.

BURSA

Osmangazi

 

Aksungur -Avdancık -Bağlı -Büyükdeliller -Çağlıyan -Çaybaşı -Çeltikköy -Çırpan -Çukurcaköy -Dağakçaköy -Dereçavuşköy -Dürdane –Gökçeören-Gündoğdu - Güneybayır –Güneybudaklar-Hüseyinalan - Karabalçık -Karaislah -Kirazlı -Küçükdeliller -Mürseller -Osmangazi -Seç -Seferışıklar -Selçukgazi -Soğukpınar -Tuzaklı -Uluçam -Yiğitali - mahallelerine kargo ile gönderim yapılmakta bu mahalleler dışında kalan mahallelere günlük teslimat yapılmaktadır.

 BURSA

Nilüfer

 

AKÇALAR -ATLAS -AYVAKÖY -BADIRGA -BAŞKÖY -BÜYÜKBALIKLI -ÇATALAĞIL -ÇAYLI -DAĞYENİCE -DOĞANKÖY -FADILLI -GÖKÇE -GÖLYAZI -GÜNGÖREN -HASANAĞA -İNEGAZİ -İRFANİYE -KADRİYE -KARACAOBA -KAYAPA -KIZILCIKLI -KONAKLI -KORUBAŞI -KURUÇEŞME –MAKŞEMPINARI-TAHTALI - mahallelerine kargo ile gönderim yapılmakta bu mahalleler dışında kalan mahallelere günlük teslimat yapılmaktadır.

BURSA

Gürsu

İstiklal - Kurtuluş OSB- Yenidoğan -Zafer mahallelerine günlük teslimat yapılmakta bu mahalleler dışında kalan mahallelere kargo ile gönderim yapılmaktadır.

BURSA

Kestel

Kale- Vanimehmet- Yeni ve Yeni OSB mahallelerine günlük teslimat yapılmakta bu mahalleler dışında kalan mahallelere kargo ile gönderim yapılmaktadır.


 

BURSA

Gemlik

Mudanya

 

Bu ilçelere kargo ile gönderim yapılmaktadır. Günlük teslimat yapılmamaktadır.